אייל מלמן

מנכ"ל

ארועים פחות רצויים או מתוכננים, לעיתים מצריכים אותנו להסתגל למצבים חדשים שנדרש לנו ידע רב לפתרונם אבל גם לחוסן אישי. מסיבה זו וניסיוני האישי אני פועל כל יום מתוך הצורך לעזור ללקוחותיי להיות שווים בין כולם בכל הנוגע לניידותם. כמנכ"ל א.צ.מ. אדאג שחברתינו תסייע לך לדלג מעל המחסום הפיזי בדרך לעצמאותך המוחלטת, בעזרת הצוות המדהים שלנו.

קרן שליפקה

סמנכ"לית תפעול

​במהלך 20 שנות עבודתי במגוון תפקידים בהם עסקתי, זכיתי ללוות אנשים עם מוגבלות ולסייע להם בקידום עצמאותם.
אני מודעת לרגישות הרבה הנדרשת בתחום ומבינה את צרכיהם ומגבלותיהם הייחודיות של לקוחותינו, ובהתאמה, מקפידה בתפקידי על התנהלותן של כל חטיבות החברה, בהתאמה למתן מענה ושירות מקיף, רגיש ומהיר.
זו זכות גדולה ושליחות עבורי להוביל את משפחת א.צ.מ. לצד צוות אנשים מקצועיים, בעלי מוסר גבוה ונכונות אמיתית וכנה לסייע לאוכלוסיה המיוחדת אותה אנו משרתים.

מוטי אשכנזי

CTO

אני עובד בחברה מאז 1997 בתפקידים טכניים. כיום תפקידי מחייב אותי להכיר לעומק את כל סוגי הרכבים הקיימים ואת הפתרונות המתאימים להם. אעמוד לשירותך ולפתור כל אתגר טכני בדרך לעצמאות הנהיגה שלך או להסעתך.

 
 

בוריס יוסופוב

מנהל תפעול

מאז שנת 2005 אני עובד בחברה בין השאר כמנהל ייצור. כיום אני מנהל תפעול בא.צ.מ. א.צ.מ. היא משפחתי השנייה וגם מקום עבודה שתמיד מתחדש, דינמי, מקצועי ומלמד. תמיד עם חיוך על הפנים ועם רצון לעזור.

אורית לוי

מנהלת תפעול צפון

א.צ.מ. עבורי היא כמו משפחה. במסגרת תפקידי אני מקדמת הוראות עבודה כדי לזרז ולייעל את תהליכי העבודה, מקדמת שינויי מבנה כדי שלקוחות יקבלו קצבה בזמן, ובעיקר פותרת בעיות.

דניאל אוחיון

מנהל מכירות ארצי

לאצמ ולתחום אבזור רכבים עבור אנשים עם מוגבלות תנועה, הגעתי לפני 15 שנים.

זו זכות גדולה עבורי לעזור, לתמוך ולקדם פתרונות עבור הקהילה ולהפוך את החלום שלכם למציאות.

במהלך שנות עבודתי, שבה אני רואה שליחות משמיים, אופן עבודתי זיכה אותי בלקוחות רבים שהפכו לחבריי האישיים, עבודתי מולכם גורמת לי סיפוק ואושר גדול בכל יום מחדש.

 

מורן מלכה

מנהלת כוח אדם

אני פועלת למען המטרה שלשמה הוקמה א.צ.מ. – לעזור ולסייע לכם לעבור את המחסום הפיזי ולהגיע לעצמאות. כמנהלת כוח אדם, אני דואגת לרווחת עובדי החברה כדי שיעניקו לכם את השירות הטוב ביותר בדרך לעצמאות.

שרון גרגי

מנהל שירות

א.צ.מ. עבורי היא כמו משפחה. במסגרת תפקידי אני מקדמת הוראות עבודה כדי לזרז ולייעל את תהליכי העבודה, מקדמת שינויי מבנה כדי שלקוחות יקבלו קצבה בזמן, ובעיקר פותרת בעיות.