אייל מלמן

מנכ"ל

ארועים פחות רצויים או מתוכננים, לעיתים מצריכים אותנו להסתגל למצבים חדשים שנדרש לנו ידע רב לפתרונם אבל גם לחוסן אישי. מסיבה זו וניסיוני האישי אני פועל כל יום מתוך הצורך לעזור ללקוחותיי להיות שווים בין כולם בכל הנוגע לניידותם. כמנכ"ל א.צ.מ. אדאג שחברתינו תסייע לך לדלג מעל המחסום הפיזי בדרך לעצמאותך המוחלטת, בעזרת הצוות המדהים שלנו.

קרן שליפקה

מנהלת מכירות ארצית

לאחר 17 שנות ניסיון בביטוח מכוניות למוגבלים בניידות לרבות רבים מלקוחות א.צ.מ., אני מכירה היטב את עולמם של אנשים עם מוגבלויות, צרכיהם, והאתגרים הקשורים בניידותם.
במהלך שנות עבודתי ליוויתי באופן אישי לקוחות רבים וכמובן השתתפתי בכנסים ואירועים רבים בתחום הניידות. 
אני מודעת לרגישות הרבה הנדרשת בתחום, ומבינה את הצרכים המיוחדים של לקוחותינו ומגבלותיהם.
יש בי את המטיבציה להצליח, אך יותר מכך את המוטיבציה לתרום ולעזור. 
זו זכות גדולה להיות חלק ממשפחת א.צ.מ. ולקוחותיה המדהימים, לעבוד לצד צוות אנשים בעלי מוסר גבוה ונכונות אמיתית וכנה לסייע לאוכלוסיה המיוחדת מולה אנו עובדים

מוטי אשכנזי

CTO

אני עובד בחברה מאז 1997 בתפקידים טכניים. כיום תפקידי מחייב אותי להכיר לעומק את כל סוגי הרכבים הקיימים ואת הפתרונות המתאימים להם. אעמוד לשירותך ולפתור כל אתגר טכני בדרך לעצמאות הנהיגה שלך או להסעתך.

מורן מלכה

מנהלת כוח אדם

אני פועלת למען המטרה שלשמה הוקמה א.צ.מ. – לעזור ולסייע לכם לעבור את המחסום הפיזי ולהגיע לעצמאות. כמנהלת כוח אדם, אני דואגת לרווחת עובדי החברה כדי שיעניקו לכם את השירות הטוב ביותר בדרך לעצמאות.

שרון גרגי

מנהל שירות

א.צ.מ. עבורי היא כמו משפחה. במסגרת תפקידי אני מקדמת הוראות עבודה כדי לזרז ולייעל את תהליכי העבודה, מקדמת שינויי מבנה כדי שלקוחות יקבלו קצבה בזמן, ובעיקר פותרת בעיות.

בוריס יוסופוב

מנהל תפעול

מאז שנת 2005 אני עובד בחברה בין השאר כמנהל ייצור. כיום אני מנהל תפעול בא.צ.מ. א.צ.מ. היא משפחתי השנייה וגם מקום עבודה שתמיד מתחדש, דינמי, מקצועי ומלמד. תמיד עם חיוך על הפנים ועם רצון לעזור.

אורית לוי

מנהלת תפעול צפון

א.צ.מ. עבורי היא כמו משפחה. במסגרת תפקידי אני מקדמת הוראות עבודה כדי לזרז ולייעל את תהליכי העבודה, מקדמת שינויי מבנה כדי שלקוחות יקבלו קצבה בזמן, ובעיקר פותרת בעיות.

יוסי יוחנן

מנהל סניף דרום

מאז אוגוסט 2007 אני כמנהל סניף דרום זוכה לשרת אלפי אנשים בעלי מוגבלויות, ומאושר שניתנה לי הזכות במסגרת עבודתי לקבל סיפוק מהעשייה והתרומה ללקוחות החברה.

איתן אונר

סוכן מכירות

עם ניסיון של 30 שנות היכרות מקצועית מעמיקה עם עולם הנכים בישראל, הצטרפתי למשפחת א.צ.מ., תוך הבנה כי רק חברה גדולה, יציבה ובעלת אמצעים, יכולה לספק ללקוחותיה את הנגישות המקצועית והשירות העקבי הנדרשים לאורך השנים.
אני רואה בתפקידי שליחות אישית  לעמוד לצד לקוחותיי, החל מהבנת הצורך ברכב מונגש, דרך וועדות תהליך אישור הזכאות, ליווי לכל אורך תהליך התאמת הרכב לצרכים הפרטניים של כל לקוח, ועד קבלת הרכב לשביעות רצונו והמשך הטיפול בו לאורך שנות השימוש ברכב עד וכולל החלפתו בחדש.

קובי אשר

סמנכ"ל כספים

א.צ.מ. בשבילי היא בית המעניק פתרון שאינו שגרתי לנכים. במסגרת תפקידי אני רואה חשיבות רבה למצוא פתרונות מימון עבור לקוחותינו, סיוע במכירת רכבם הישן, שירותי עזר פיננסיים, והטמעת תהליכי מחשוב להתייעלות לקיצור זמן ההמתנה של הלקוח.

אלי דואני

מנהל חשבונות

עובד בא.צ.מ. מאז 2008. כמנהל חשבונות אנחנו מייצרים עבור לקוחותינו פתרונות פיננסיים ייחודיים. במסגרת תפקידי אני אחראי על כל ההכנסות והתשלומים לחברה, ואוהב להעניק שירות לכל לקוח.