החופש לדעת

החופש לדעת
שחר חסידוף סניף מזרח, מתקין וטכנאי, עובד כשנתיים, אבא מרותק לכיסא גלגלים.
"הגענו להתקין בסניף מזרח את מערכת המולטימדיה ברכב של אבא. סיפרתי לאיתן שאני מחפש עבודה ויש לי ניסיון במערכת חשמל והוא קיבל אותי לעבודה. אני מקבל סיפוק כשאני מתקין למישהו מערכת אלקטרונית שנותנת לו עצמאות, אני מרגיש שאני עוזר כמו שעזרו לאבא שלי. גם את אשתי זכיתי להכיר דרך העבודה- הסעתי את חמתי מירושלים לסניף בחולון על מנת לקבל את הרכב שלה, היא החליטה שאני חייב לפגוש את הבת שלה. זאת הייתה אהבה ממבט ראשון התחתנו בספטמבר".

חנוך זקן סניף מזרח, טכנאי, מתקין ונהג, עובד כשנתיים, אבא שלו מרותק לכיסא.
"הכרנו את איתן ברכב הקודם. כשפתחו את סניף מזרח שמחנו מאוד כי זה הקל עלינו הירושלמים. איתן ידע שיש לי ידע בחשמל ובתיקונים ופנה אלי בהצעה לעבוד בסניף החדש, הסכמתי בשמחה. הגישה שלי מול הלקוחות היא מלאת רגישות בזכות החינוך מהבית, והצורך תמיד להיות יד לעזר".

בילאל עווד, סניף צפון, סוכן מגזר ערבי, עובד כ-7 שנים, מרותק לכיסא.
"אבזרתי את רכבי החברה המתחרה ולא מצאו חן בעיני העבודה והיחס. החלטתי לעבור לא.צ.מ לאחר תקופה פנה אלי אייל מלמן, מנכ"ל סניף צפון, בהצעה לעבוד הסכמתי מיד. החיים, למי שיושב בכיסא, לא פשוטים, אבל אם יש רצון גדול להצליח מתגברים על הכל. כשאני מחליט לעשות משהו אז אי אפשר לעצור אותי. אני עוזר לאנשים במצב כמו שלי ומראה להם שאין מגבלה".

ואפא מקלדה סוכן המגזר הדרוזי והערבי באזור הצפון, עובד בא.צ.מ כשנה. מרותק לכיסא.
"הגעתי לא.צ.מ לפני חמש שנים. ברכבי הראשון ליווה אותי דני בכל התהליך והפכנו לחברים. שנה שעברה דני בא אלי עם הצעת עבודה והסכמתי מיד. הכיסא עוזר לי כי בזכותו אני יושב מול לקוח ושנינו מדברים מהלב ולא מהשכל, הוא יודע שאני מבין אותו".

מורן פרץ סוכן סניף צפון, עובד בא.צ.מ כארבע שנים, אביו היה מרותק לכיסא.
"הכרנו את א.צ.מ כשהתחלנו את התהליך לקבלת הרכב לאבי. ביררנו עם כל החברות ועם א.צ.מ נוצר קשר חזר ואמין. בזכות הקשר בנוצר, דני מנהל המכירות, ומי שליווה אותנו בכל התהליך, הציע לי עבודה. מאז ועד היום אני עושה את עבודתי באהבה. הניסיון מהבית עוזר לי בהבנת הלקוח, כי הייתי שם"

אייל מלמן מנכ"ל סניף צפון, עובד בא.צ.מ כ-9 שנים, אחיו עידן סבל מניוון שרירים.
עידן התיישב על כיסא בגיל 10 ועבר לממונע בגיל 17 הגיל שבו רוב הצעירים מוציאים רישיון נהיגה. אחיו היה לוחם ורצה לנהוג כמו כולם. אביו חיפש חברה שתוכל לבנות רכב שבו יוכל עידן לנהוג, באותה תקופה לא היו מערכות אלקטרוניות לנהיגה והוא חיפש חברה שתביא את המוצר לארץ ותוכל להרכיב אותו ברכב. החברה היחידה שהייתה מסוגלת הם השותפים שלו כיום בא.צ.מ. עם השנים נעשו חברים טובים ואחרי שסיים אייל את הצבא והאוניברסיטה, צבר ניסיון ניהולי כשניהל שתי חברות נוספות, החבר'ה מא.צ.מ הציעו לו לפתוח את סניף צפון. "הקרבה לאדם עם מגבלה כמו של אחי הביאה אותי להבנה של הצרכים שגדילים עם השנים. עידן למד, עבד, התחתן ועשה הכל כמו כולם ולמדתי ממנו הרבה מהו כוח רצון. אני משתמש בזה בעבודה ומשתך את הלקוחות, הדבר נותן לכולנו השראה שאין מגבלה"